Vypadat lépe, cítit se lépe


Psoriáza - Lupenka

Přidávám zkušenost mého zákazníka s léčbou lupenky a její podporu pomocí výrobků Forever. 

Předem nutno říci, že se jedná o dlouhodobou záležitost. Jako první bylo srovnání metabolismu a pomocí pití Ale Vera Gelu (15) a při tom aplikování na kožní projevy Aloe First. Po zaschnutí v prní fázi Aloe Vera Gelly na vysušení a vyloupání. Musím podotknout, že v této fázi došlo vizuálně ke zhoršení stavu. Nicméně zákazník vydržel stále pít nápoj a aplikovat Gelly až do vyschnutí kožních projevů. Poté byla provedena změna aplikace na Aloe Propolis Creme. Nyní zhruba po 3 měsících nemá zákazník žádné kožní projevy a je naprosto spokojený.


Zkušenosti

Na této stránce budu uvádět nejen zkušenosti vlastní, ale i jiných uživatelů a poživatelů aloe very.

UPOZORNĚNÍ: ALOE VERA A VÝROBKY FLP NEJSOU LÉKY, ALE DOPLŃKY STRAVY. LÉKY PŘEDEPSANÉ LÉKAŘEM SE MUSÍ BRÁT A MŮŽE JE VYSADIT POUZE LÉKAŘ.

Syn od dětství trpěl na laringitidu (oteklé hlasivky, nemohl dýchat), časem toto přerostlo na alergii a poté i na astma. Musel používat spray a stříkal si každý den, aby mohl volně dýchat, denně bral léky proti alergii - výsledkem byla nadváha, posměšky ve škole. V této době mě kontaktoval člověk, který mě vysvětlil, jak jemu pomohla aloe vera. Začali jsme s manželkou přemýšlet, zda zkusíme aloe veru i u syna. I když to nebyla malá investice - zakoupili jsme "alojku" tedy Aloe bits end Peaches a probiotika začali dávat pravidelně synovi k jeho lékům. Na pravidelné kontrole u alergologa mu byl odebrán spray, léky již nemusel brát pravidelně. V současné době po alergii ani po astmatu není žádná stopa. Nevím, zda pomohla alojka, nebo něco jiného. ale celá rodina nedá na tuto rostlinu dopustit.  

Můj syn v letošním roce přišel domu a cestou získal "silniční lišej" - samozřejmě jsme použily výrobky s aloeverou. Nejdříve Aloe First a poté Aloe propolis creme. Přikládám foto - první je před aplikací, druhá po dvou dnech a třetí po sedmi dnech od první aplikace. Posouzení nechám na každém.