Vypadat lépe, cítit se lépe


Aloe barbadensis miller. Tento název se těžko vyslovuje, ale je třeba si ho zapamatovat. Existuje kolem 400 rostlinných druhů aloe. Jsou to sukulenty, rostoucí na celém světě v suchých oblastech. Každý druh je užitečný, ale jen jeden - aloe barbadensis miller - je po tisíciletí uznávaný pro své zázračné léčivé schopnosti. 

Záznamy o této rostlině existovaly na sumerských hliněných tabulkách již 2 200 let před naším letopočtem. Kosmetické a léčivé účinky aloe oceňovaly starodávné civilizace Egypta, Číny, Řecka, Říma, Indie a Arábie. Stejně jako tyto starověké civilizace, i společnost Forever Living uctívá aloe pro její uklidňující a výživové vlastnosti. 

Spoléháme se na nejhodnotnější, nejvýjimečnější aloe vera, která zlepšuje naše kosmetické výrobky a doplňky zdravé výživy. Naše společnost vlastní všechny plantáže aloe, z níž se vyrábějí naše výrobky, abychom mohli zaručit pravost a účinnost všech našich výrobků. 

Naše výrobky z aloe vera dostaly jako první pečeť IASC - Mezinárodní vědecké rady pro výzkum aloe. Najdete ji na všech našich výrobcích z aloe.

Trváme na tom nejlepším - a přesně to dostáváte.